Reference

Kompletní nastavení webové analytiky
Pokročilé implementace webové analytiky
Automatizace a integrace dat
Reporting dat
Webová analytika pro Shopify
Nastavení/audity Google Tag Manageru a Google Analytics
Konzultace a poradenství
Školení a workshopy
Agenturní a dlouhodobé spolupráce

Kompletní nastavení webové analytiky

Zdeňkovy služby webové analytiky jsem využila nedávno pro svůj web a jsem velice spokojena. Je vidět, že se Zdeněk ve svém oboru pohybuje řadu let, kdy nasbíral spousty odborných zkušeností. Spolehlivost, preciznost a práci zvládl ještě dřív, než slíbil.
Moc ráda doporučím dále.
Děkuji Zdeňku

Doporučila Markéta Šindlerová (Web Markéta Šindler) v květnu 2024


Zdeněk, nám poskytl významnou pomoc v oblasti webové analytiky GA4. Díky jeho preciznímu a komplexnímu nastavení jsme nyní schopni sledovat všechny požadované parametry na našich webů. Jeho podněty umožnily našim programátorům provést nezbytné úpravy ve zdrojovém kódu a zajistit správnou implementaci. Poté, co bylo všechno úspěšně nasazeno, Zdeněk provedl důkladné otestování a následně nám vysvětlil celý proces. Spolupráce s ním byla bezproblémová. Plní slíbené termíny a objem prací. Děkujeme za jeho profesionální přístup a kvalitní služby!

Doporučil Miroslav Trojan (Eshop Funstorm) v červnu 2023


Zdeněk je absolutní profesionál, který má obrovský přehled a zkušenosti. Na správné nastavení analytiky a GTM pro náš eshop jsme nemohli najít kompetentnějšího člověka. Práce vždy odvedená kvalitně a spolehlivě. Velmi oceňuji Zdeňkův proaktivní přístup při řešení komplikací. Moc si naší spolupráce vážím a vřele jej můžu doporučit dalším, kteří hledají člověka, který rozumí tomu, co dělá.

Doporučil Tomáš Braxatoris (Eshop Slickstyle) v červenci 2022


Zdeněk nám na webu kompletně nastavil analytiku. Připravil podrobné zadání, podle něhož programátoři provedli nezbytné úpravy ve zdrojovém kódu, abychom byli schopni sledovat všechny požadované parametry. Poté vše nasadil, otestoval a podrobně nám vysvětlil. Zdeněk je zkušený profesionál, se kterým byla radost spolupracovat.

Doporučil Tomáš Slavík (Web Sládkova Akademie) v dubnu 2022

Pokročilé implementace webové analytiky

Řešili jsme komplikovaný problém na e-shopu postaveném na WooCommerce. Problém se snažili postupně vyřešit samostatně webaři, analytici, marketingová agentura - ale nepodařilo se. Nakonec jsme dostali kontakt na Zdeňka. Nastínili jsme mu náš problém. Zdeněk okamžitě zdarma vyhodnotil možné příčiny i rozsah práce a navrhl cenu. Nekupovali jsem tak zajíce v pytli. Alfou a omegou úspěchu byla jeho komplexní znalost napříč systémy - WordPress, WooCommerce, Divi, GA4 a GTM. Rychlost, profesionalita, vstřícnost a unikátní znalosti ze Zdeňka dělají opravdového mistra. Vřele Zdeňka doporučujeme.

Doporučil Vojtěch Laurin (Eshop Sichrovkazprirody.cz) v prosinci 2022


Pán Hejl nám pomohol so server-side trackingom pre GA4, ako aj remarketing tagom pre Ads. Svoju prácu spravil bez náznaku pochybností, je to opravodvý profík v svojom obore. Vie, čo treba, vie riešiť aj nesystémové alebo nie štandardné riešenia. Identifikovať problém, ktorý sme mali s proxy službou a GEO lokáciou dát posielaných do GA4. Keď ste v danom obore laiky, pán Hejl vám poradí, vysvetlí a navrhne riešenie, ktoré bude viac ako aktuálne momentálne myslíte, že potrebujete. K remarketingu sme dostali viac dát ako len zhodu ID produktov, ktoré vieme využiť pre audiences a následne pre lepší marketing. Rozhodne odporúčam.

Doporučil Rastislav Belko (Eshop Puppynator.sk) v říjnu 2022


Pracoval jsem se Zdeňkem na specifickém analytickém projektu, který zahrnoval měření AMP stránek prostřednictvím Google Analytics. Oceňuji jeho zkušenosti s touto problematikou.

Doporučil Marek Čech (Hlavní analytik a spoluzakladatel @ Digitální architekti) v srpnu 2021

Automatizace a integrace dat

Po prvých skúsenostiach s nastavením GA4 cez Serverside a spoľahlivým promtným a bezchybným riešením sme sa rozhodli osloviť Zdeňka, aby vytvoril databázu pomocou Google Apps Script a spároval skladový systém na úrovni identifikátorov BIG DATA rôznych dodávateľov a optimalizoval náklady na objednávanie tovaru a časovú efektivitu. S porozumením a prehľadom a s ďalšími vylepšeniami boli služby dodané bezchybne a načas.

Doporučil Rastislav Belko (Eshop Puppynator.sk) v lednu 2024

Reporting dat

Keď som Zdenka oslovil, mal som pomerne jasnú prestavu, aké dáta by sme na e-shope chceli sledovať. Zdeněk však ešte poradil veľa iných dát, na ktoré sa oplatí zamerať. A výsledkom je skvelý report v Looker studiu pre náš e-shop aj magazín. Tiež nám pomohol s nastavením GA4. Na spolupráci som ocenil hlavne 2 veci - jeho skúsenosti a chápavosť, tzn. každá moja požiadavka bolo hneď pochopená a zapracovaná. Spoluprácu určite odporúčam.

Doporučil Juraj Kuracina (Eshop a magazín Babalac.sk) v srpnu 2023

Webová analytika pro Shopify

Zdeněk je nejen skvělým odborníkem na GTM, ale také třeba na custom úpravy javascriptů a dataLayeru. S jeho pomocí jsem úspěšně implementoval GA4 ecommerce pro Shopify, a nebo třeba custom úpravu kódu pro Heureku. V obou případech jsem byl velmi spokojený. Zdeněk je také ochotný vysvětlit technické detaily, které potřebujete znát. Další velké plus je Zdeňkova rychlost - všechno bylo hotovo během chvilky! Určitě doporučuji všem, kteří hledají profesionální a rychlou pomoc s GTM a javascripty.

Doporučil Petr Mika (PPC freelancer) v březnu 2023


Využila jsem služeb pana Hejla na základě doporučení v jedné z Facebook skupin zaměřených na analytiku. Vzhledem k tomu, že využívám i pro český eshop platformu Shopify, obavála jsem se, že mi nebude schopen nikdo pomoci. Opak byl pravdou, pan Hejl již zkušenosti s Shopify měl a tak pro něj nebyl problém se rychle v aplikacích zorientovat. Komunikace byla výborná, vše jsme řešili rychle a efektivně přes messenger. Překvapila mě i rychlost, dá se říct, že přes noc bylo vše hotové. Rozhodně budu doporučovat dál. Děkuji.

Doporučila Anna Mouchová (Eshop Towee) v únoru 2022

Nastavení/audity Google Tag Manageru a Google Analytics

Zdeněk nám kompletně vyladil měření dat a událostí, které bylo nezbytné pro sledování událostí a konverzí napříč systémy od webu až po registrační aplikaci dárců. Navíc nám díky bystrým postřehům pomohl s nastavením meření dalších aktivit na úrovni webu včetně doporučení k vložení dalších kódů na web. Děkujeme za rychlou a bezproblémovou pomoc i velmi profesionální přístup od úvodní konzultace po dotažení, až po následný servis. Doporučujeme všem projektům, které chtějí mít jasno v datech!

Doporučil Roman Anderle (Web Alfa Plazma) v dubnu 2024


Pana Hejla a jeho práci můžeme jen doporučit. Měli jsme problém s webovou analytikou a měřením konverzí které bylo zastaralé a nefunkční. Pan Hejl vše opravil a nastavil do aktuální podoby, impementoval také veškeré technické i legislativní požadavky pro měření. Děkujeme a pozdravem tým mam12bodu.cz.

Doporučil Ivan Linhart (Web Mam12Bodu.cz) v březnu 2024


Veľmi profesionálna spolupráca. Zdeněk vie, čo robí a dobre sa s ním komunikuje. V budúcnosti jeho služby určite ešte využijeme.

Doporučil Ján Špánik (Eshop Samoopalovacisvet.sk) v červnu 2023


Ďakujeme za veľmi ochotný a ústretový prístup pánovi Zdeněk Hejl.
Mali sme problém s meraním na webe a veľmi ochotne pomohol a všetko skontroloval.
Meranie funguje, takže spokojnosť

Doporučil Michal Baník (Chránené dielne, s.r.o.) v květnu 2023


Se Zdeňkem je radost spolupracovat, je to odborník na slovo vzatý, reaguje velice rychle a je moc ochotný poradit, pomoci, či přímo nastavit za vás a to i ve večerních hodinách, mohu pouze a jedině vřele doporučit!

Doporučil Filip Nešpor (Eshop Dressup Outlet) v květnu 2023


Se Zdeňkem je parádní spolupráce. Rozumí tomu, co dělá, a dělá to dobře. Sice zatím spolupráce probíhá pouze jen zlehka, ale věřím, že do budoucna toho vymyslíme více.

Mohu jen doporučit. 🤌🏻👍🏻👍🏻

Doporučil Matěj Hradský (Eshop Redbagshop.cz) v únoru 2023


Zdeňek nám pomohl s nasazením sledovacích kodů pro affiliate partnery, vše proběhlo rychle, a funguje bez nejmenšího problému.

Doporučil Vojtěch Laudát (Eshop KKboty.cz) v lednu 2023


Zdeněk mi neskutečně pomohl. Od Zdeňka jsem si nechával přidat události do GTM. Poté vše otestoval a jednoduše vysvětlil.
Komunikace byla výborná, vše jsme řešili přes messenger. Překvapila mě i rychlost, Zdeněk měl vše za pár hodin hotové.
Můžu jen doporučit!

Doporučil Pavel Strol (Eshop Candysweet.cz) v listopadu 2022


Zdeněk nám pomohl identifikovat možné příčiny problémů s měřením na našem e-shopu a doporučil další kroky, díky kterým problém můžeme postupně řešit. Navíc zareagoval velmi promptně a flexibilně a kouknul se nám na to i v pátek večer! Takže za mě super, určitě doporučuji a ráda využiji jeho služeb i do budoucna.

Doporučila Ľudmila Votroubek Tilňáková (Marketingová specialistka) v červenci 2022


Od Zdeňka jsem si nechával přidávat události do GTM. Odvedl skvělou práci, za pár hodin měl hotovo. Určitě doporučuji, skvělá spolupráce.

Doporučil Miroslav Jáně (Eshop VEPELL) v lednu 2022


Super spolupráce - potřeboval jsem akutně opravit problém s nastavením GA měření přes GTM. Večer jsem pana Hejla kontaktoval a ráno jsem měl opraveno ;) Doporučuji.

Doporučil Michal Bureš (PPC specialista a analytik na volné noze) v říjnu 2021


Zdeněk bleskurychle vyřešil problém se správným nastavením e-commerce měření pro mého klienta. Vše perfektně a rychle nastaveno! Určitě se na něj obrátím i do budoucna.

Doporučil Michal Švéda (Online marketingový specialista @ E-markeťák) v dubnu 2021


So Zdeňkom sme konzultovali technické problémy s nastavením Google Tag Managera na klientskom webe, ktoré sa vďaka jeho proaktívnej pomoci podarilo rýchlo vyriešiť. V prípade, že máte problémy s nastavením Google Analytics, alebo GTM, odporúčam využiť jeho služby. Bohaté skúsenosti, profesionalita a pohodová komunikácia sú zárukou toho, že Vám pomôže s riešením vášho problému.

Doporučil Michal Januš (Specialista @ Universal McCann) v lednu 2018

Konzultace a poradenství

Zdeněk nám pomohl se strukturou webu. Pomohl nás nasměřovat a vytvořit novou strukturu webu, která bude uživatelsky mnohem přívětivější. Cením si jeho přesahu dovedností, zkušeností a znalostí, které do sebe zapadají a vytvářejí efektivní řešení, jež přináší významnou hodnotu pro celý náš projekt. Výborná komunikace a přístup.

Doporučil Jiří Čapovec (Web Cesta relaxace) v květnu 2024


Moc děkuji za nasměrování správným směrem. Nechtěla jsem, aby problém v GA někdo vyřešil za mě a Zdeněk mi pomohl přesně tak, jak jsem potřebovala - poskytl mi informace, které potřebuju, pojmenoval můj problém a díky tomu jsem se posunula zase o kus dál.

Doporučila Alena Teclová (Eshop Máma z Afriky) v dubnu 2022


Měl jsem tu možnost pracovat se Zdeňkem na pár projektech a jeho práce byla fantastická. Nejenže doručil super výsledek, ale taky v rámci možnosti poradil, zkonzultoval různé věci. Rád se na něj budu opakovaně obracet. :)

Doporučil Vojtěch Audy (PPC specialista na volné noze) v dubnu 2020


Konečně jsem našla skutečného experta na webovou analytiku, který je ochoten a schopen poskytnout odbornou konzultaci na potřebné úrovni. Zdeněk je opravdová autorita v oboru a navíc je s ním velmi milá komunikace. Rychle a efektivně mi poradil a já mu za to moc děkuji!

Doporučila Eva Violetta Jaucourt (Online Marketing Analyst @ Internet Mall) v lednu 2021


Zdeněk je mistrem svého oboru. Když někdo umí, poznám to velmi rychle. Požádal jsem Zdeňka, aby se podíval na 1- 3 minutky, co by našim webových stránkách vytknul a sdílel s námi svůj názor. Přiznal se, že časově to bylo více než 1-3 minuty, a poslal mi svých hned několik poznámek. Z jeho slov, připomínek, jsem poznal, že mu obsah i vzhled webových stránek není lhostejný, záleží mu na čestném jednání a rád klientovi sdělí i nepříjemné zprávy, když je to ku prospěchu věci. Vážím si jej za jeho konstruktivní pohled a dle mého názoru ví, co dělá. Děkuji.

Doporučil Roman Polák (Zakladatel @ Job Institut) v srpnu 2018


Konzultoval jsem se Zdeňkem technické potíže jednoho webu. Rychle se potvrdilo mé podezření, že je to skvělý odborník a umí rychle najít příčinu problémů. Požadovaný výsledek dokonce dodal během několika hodin. Je fajn s ním pracovat. Díky za spolupráci!

Doporučil Robert Steigl v červenci 2014


Ráda bych touto cestou ocenila rady pana Ing. Zdeňka Hejla. Velice si vážím přístupu, vstřícnosti, ochoty a nadšení s kterým svoji práci vykonává. Vřele doporučuji v případě poradenství ohledně internetového marketingu.

Doporučila Michaela Murárová v březnu 2014


Rychlost a ochota, se kterou se pan Ing. Zdeněk Hejl vyjádřil k mému projektu v oblasti internetového marketingu, jeho odborný náhled a zaujetí pro danou věc mi dodala novou energii k jeho uskutečnění.

Doporučil Marek Sikora v prosinci 2013


Zdeněk Hejl je bezpochyby jedním z největších expertů na Internet Marketing v ČR. Jeho znalosti v oboru, pro-aktivní přístup a komunikativnost s lidmi jsou zárukou úspěchu všech projektů, na kterých pracuje.

Doporučil Tomas Jochmann v lednu 2013

Školení a workshopy

Oslovili jsme Zdeňka, pro provedení auditu konkrétního účtu. Komunikace byla velmi profesionální. Zdeněk se zodpovědně ujal kompletního nastavení Google Tag Manageru (GTM), Google Analytics 4 (GA4) a Cookie lišty. V rámci předání nastavení jsme absolvovali téměř dvouhodinový online hovor, během něhož nám podrobně vysvětlil provedené úpravy a poskytl doporučení.. Zdeňka doporučujeme pro jeho profesionální přístup, vstřícnost a vysokou odbornost, které nám významně pomohly lépe porozumět problematice současné analytiky.

Doporučil Miloslav Vaněk (Vedoucí projektů @ Plugo) v květnu 2024


Zdeněk mi důkladně vysvětlil implementaci cookies consentu přes GTM a poskytl užitečné rady při nastavování na custom řešení cookie lišt. Což mi pomohlo lépe porozumět problematice a správně nastavit měření na stránkách. Zdeňkův přístup je vždy vysoce odborný a nápomocný, takže se na něj můžu vždy spolehnout, když potřebuji odbornou konzultaci.

Doporučil Petr Mika (PPC freelancer) v dubnu 2024


Potřeboval jsem vysvětlit práci v GTM pro nastavení skriptů k PPC účtům Sklik a AdWords, domluvil jsem si tedy se Zdeňkem konzultaci, kde mi vše podrobně vysvětlil, nyní tedy vím, jak co nastavit, a kdybych někde narazil na problém, můžu se na Zdeňka kdykoliv obrátit. Jeho služby doporučuji.

Doporučil Pavel Chodil (PPC specialista na volné noze) v listopadu 2017

Agenturní a dlouhodobé spolupráce

Zdeněk je skvělý profesionál, kterého rád doporučuji.

Doporučil Otakar Svoboda (Marketingový ředitel @ eWay System) v únoru 2019


Zdeněk se vypracoval na špičkového konzultanta internetového marketingu a jeho práce za sebou nechala výborné výsledky na desítkách projektů.

Doporučil Jan Bindr (Strategy Director @ Optimio) v květnu 2011


Zdeňka si vážím pro jeho pracovitost a neuvěřitelné znalosti SEO a SEM problematiky. Taktéž znalosti v použitelnosti jsou na velmi vysoké úrovni. Je pro něj typické stálé zkoumání nových postupů a metod v oblasti SEO. Je čest pracovat po jeho boku.

Doporučil Marek Žáček (Managing Director @ Optimio) v květnu 2011